Get Adobe Flash player

Srdeční záležitost – koncert Petra Pana po 10 letech!

Na první jarní den tomu bylo právě 9 let, co jsem měl svůj debutovej koncert „První poslední prolog“ v kulturním domě Střelnice Hradec Králové. Název napověděl, že půjde o unikátní událost, která se nebude opakovat. Kdo nevěřil, mohl se v průběhu následujících dlouhých let přesvědčit, že to byla pravda – žádný další živý koncert totiž doposud nebyl. To se změní od dnešního dne přesně za rok, kdy Petr Pan vystoupí naživo podruhé. Opravdu – koncert po 10 letech se chystá opět do KD Střelnice. Ti kdo byli posledně již vědí že si tuto unikátní akce nemohou nechat ujít a přijdou znovu. Ti kdo čekali spoustu koncertů a nic nebylo, mají nyní jedinečnou možnost to napravit. A ti z Vás, kdo Petra Pana neznáte, tak neryskujte a přijďte také 24. 3. 2018 na koncert Petra Pana Srdeční záležitost, protože tato srdeční záležitost se, stejně jako posledně, nemusí dlouhá léta opakovat. Předprodej vstupenek začíná právě dnes – 24. 3. 2017 – přesně rok do začátku akce. (Pokud jste si vstupenky zarezervovali v unikátní předrezervaci, nebojte, myslím na vás.)

Co Vám možná uniklo…

Petr Pan jakožto kapela skutečně nevystupoval, ale jeho působení rostlo jinde. V dobách „ticha“ Petr Pan HochMan začal působit na jiných parketách a vymetl spoustu barů, diskoték, plesů, firemních akcí, svateb, narozeninových oslav, charitativních akcí atd atd… jako:

Michael Jackson show

Boney M revival

Projekt Petr Pan se tímto rozrostl a 24. 3. 2018 se můžete těšit krom živého koncertu skupiny Petr Pan i na Michaela Jacksona a Boney M.

Perlička?

Již dlouho mi leží v hlavě skupina Queen a božský Freddie Mercury. S Freddiem zatím jenom laškujem, ale slibuji, že součást galavečera bude půlhodinové vystoupení této hvězdy.

Vstupenky na tuto ojedinělou akci jsou dostupné pouze na těchto stránkách.

Předprodej:

100 Kč (akce – těžko říct do kdy)

200 Kč do 23. 3. 2018

300 Kč na místě

Po zaplacení Vám přijde do emailu vstupenka s unikátním kódem (vstupenku uschovejte, bude překontrolována její platnost)

Do pole poznámka napište veřejný vzkaz pro Petra Pana (seznam vzkazů bude tradičně veřejně přístupný na těchto stránkách)

Comments

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *